ALMA COLOR
Wybierz język

Jesteśmy blisko Ciebie 24-02-15 17:06

Od lat przemierzamy Polskę, by dotrzeć do przedsiębiorców, dla których dobra farba decyduje o sukcesie ich firm. Często małych, garażowych warsztatów lakierniczych, aż po wielkie koncerny. Dla nas wszyscy jesteście partnerami handlowymi. Wszyscy zasługujecie na najwyższą jakość i profesjonalną, rzetelną obsługę. Nasza biało - niebieska flota, to coś więcej niż sieć przedstawicieli handlowych.

Traktujemy naszą pracę jako misję. Nasza współpraca nie kończy się na sprzedaniu farby. Jesteśmy z Tobą do końca. Dajemy Ci technologię i jakość. Jesteśmy Twoim partnerem począwszy od udanego doboru odpowiedniej powłoki, poprzez jej właściwe użytkowanie, aż po zadowolenie z osiągniętego efektu. Gwarancja pełnej odpowiedzialności to nasz atut.

 Jesteśmy obecni w każdym miejscu Polski. Jeżeli Twój sukces w biznesie zależy od dobrej jakości farb - zadzwoń, a nasz przedstawiciel handlowy umówi się z Tobą na spotkanie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą doradców technicznych w każdym regionie Polski. Nasi ludzie posiadają profesjonalną wiedzę technologiczną. Zajmą się Państwem kompleksowo. Aby skontaktować się z naszym doradcą handlowym z Twojego regionu po prostu wejdź tutaj.

 

+