ALMA COLOR
Wybierz język

Luminescencyjna nowość 07-04-16 07:56

Wiosna - czas nowych inspiracji. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu projektantów na nowe aranżacje tarasów, obiektów sportowych, ogrodów czy innych elementów małej architektury. W naszej palecie produktów pojawiły się kolejne nowości. Kamienna posadzka, która ... świeci w ciemności oraz system luminescencyjny nakładany na posadzki lub nawierzchnie sportowe. W naszym Laboratorium B&R opracowaliśmy system specjalnych spoiw oraz powłok nakładanych na tzw. "kamienne dywany" tworzące oryginalną nawierzchnię chodników, tarasów i posadzek.
W przypadku specjalnych spoiw powstała jednolita struktura jest trwała mechanicznie, łączy kamienie, a uzyskany efekt wizualny zachwyca zarówno w dzień jak i w nocy! Specjalna powłoka po zmroku oddaje światło,
tworząc wieczorem nasz ogród lub taras niepowtarzalnym. W przypadku powłok zastosowanie znajdują na obiektach sportowych - orlikach, boiskach wielofunkcyjnych. Linie wymalowane naszym systemem pozwalają na korzystanie z obiektu nawet po zmroku, a obiekty zyskują na efektowności i oryginalności.