ALMA COLOR
Wybierz język

Aktualności

ALMACOAT z atestem

ALMACOAT z atestem 17-01-15 13:27

Informujemy szanownych klientów, że zestaw składający się z 3 powłok lakierniczych: ALMACOAT CONCRETE – bezrozpuszczalnikowy podkład epoksydowy; ALMACOAT FLOOR – bezrozpuszczalnikowa hydroizolacja polimocznikowa; ALMACOAT UV PROTECT – poliuretanowa farba nawierzchniowa – został przebadany w...
W zgodzie ze środowiskiem naturalnym

W zgodzie ze środowiskiem naturalnym 22-10-14 08:58

Z dumą informujemy, że otrzymaliśmy właśnie pismo z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Gdańsku (patrz załącznik), zaświadczające, iż nasze przedsiębiorstwo działa zgodnie z normami ochrony środowiska, wbrew zgłaszanym w ostatnim czasie sygnałom odnośnie „uciążliwego dla środowiska oddziaływania instalacji przedsiębiorstwa ALMA-COLOR Sp. z o.o."
Zwrot opakowań po środkach niebezpiecznych

Zwrot opakowań po środkach niebezpiecznych 17-09-14 08:26

Informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 13 czerwca 2013r. o opakowaniach i odpadach opakowaniowych Alma-Color Sp. z o.o. jest objęta obowiązkiem zorganizowania systemu zbierania oraz zapewnienia odzysku, w tym recyklingu odpadów opakowaniowych po środkach niebezpiecznych. Do produktów objętych tym obowiązkiem z uwagi na skład chemiczny zalicza się: ALMAKOR CYNK-AL ALMADUR ZINC Szczegóły dotyczące zwrotów znajdują się w plikach poniżej.
Rozwój i ochrona przeciwpożarowa w Alma-Color

Rozwój i ochrona przeciwpożarowa w Alma-Color 17-07-14 10:32

Mijają trzy lata od pożaru magazynu produktów i surowców na terenie Alma-Color. Pożar, pomimo, że spowodował ogromne zniszczenia i straty, przyczynił się do zainicjowania wielu pożytecznych działań z zakresu ochrony przeciwpożarowej na terenie wzgórza przemysłowego w Gniewie. Wiele z tych działań zainicjowała Alma-Color.
Wood Line - nowoczesne lakiery na MDF

Wood Line - nowoczesne lakiery na MDF 17-07-14 06:47

Bez uciążliwego zapachu styrenu, oparte na bazie specjalnych żywic poliestrowych, posiadające doskonałe właściwości wypełniające co zapewnia idealną gładkość malowanej powierzchni. Do tego dodajmy wyjątkowy połysk by uzyskać efekt jakiego oczekujemy. Mowa o nowej ekskluzywnej linii lakierów na MDF Wood Line.
Współtworzymy nowe trendy w obuwnictwie

Współtworzymy nowe trendy w obuwnictwie 07-05-14 08:08

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom mody wprowadzamy na rynek lakiery na spody obuwnicze w bogatej palecie barw.
Jakość i styl - czarno na białym

Jakość i styl - czarno na białym 16-04-14 07:50

Nowy sezon w przemyśle farbiarskim można uznać za otwarty. Jak się okazuje już na początku, nie będzie on monotonny. Wprowadzamy na rynek nowy typ lakierów na płyty MDF i MDF fornirowane.
Almacoat Protect C

Almacoat Protect C 13-02-14 15:29

Almacoat Protect C - malowanie przestrzeni ładunkowej samochodu dostawczego
Antykorozja w nowej szacie

Antykorozja w nowej szacie 31-01-14 07:43

Prezentujemy Państwu nową szatę graficzną produktów antykorozyjnych. Produkty dostępne są w 1-litrowych opakowaniach.
<< 2 3 4 5 6 >>