ALMA COLOR
Wybierz język

Wspólnie z Wekert.pl tworzymy nową definicję izolacji 05-09-16 11:11

Jaka jest nowa definicja izolacji? Na to pytanie odpowiadamy naszą wspólną inicjatywą - czyli kompleksowym systemem izolacji istniejących pokryć dachowych. Ekonomicznie i na długie lata. Tak w krótkim zdaniu można opisać przedsięwzięcie Almy i Wekert. Prezentujemy Wam film z dobrze wykonanej roboty :) Poznajcie więc nową definicję izolacji.
 
Wekert to solidny partner na rynku izolacji natryskowych. „Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz ciągła obserwacja rynku nakłoniła nas do zbudowania marki oraz pełnej oferty izolacji natryskowych. Założyliśmy firmę Wekert aby dostarczać najwyższej jakości izolacje natryskowe w sposób komfortowy dla klienta, które są jednocześnie korzystne cenowo. Uważamy, że w dzisiejszych czasach każdy ma prawo do stosowania najnowocześniejszych technologii na świecie otrzymując kompleksową usługę." - czytamy na stronie internetowej firmy Wekert. 
My natomiast, w branży antykorozji obecni jesteśmy od 25 lat. Siła doświadczenia i dynamika młodości pozwoliły nam opracować wspólny system izolacji istniejących połaci dachowych, gdzie liczy się bezinwazyjność inwestycji, ekonomia i trwałość. Decydując się na nasz system będziesz miał pewny dach nad głową. Przekonaj się sam. Zobacz film.